O konferencji

Szanowni Państwo,


informujemy uprzejmie, że rejestracja uczestników Konferencji z dniem dzisiejszym
(tj. 6 maja) została zakończona z powodu wyczerpania liczby miejsc.

Dziękujemy za zainteresowanie i liczne zgłoszenia.
Do zobaczenia w Toruniu już 16 maja!

 

W dniach 16-17 maja 2019 r. odbędzie się organizowana przez Zakład Prawa Budżetowego i Finansów Samorządu Terytorialnego Wydziału Prawa i Administracji UMK Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Aktualne problemy odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych”. 

Współorganizatorzy Konferencji:

  • Główny Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych

  • Główna Komisja Orzekająca

  • Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy

  • Gmina Miasta Toruń

 Logo.jpg

 

MIEJSCE KONFERENCJI:

Hotel Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18

 

Rejestracja jest prowadzona w ramach przewidzianego limitu miejsc od 22 lutego 2019 r. do dnia 20 kwietnia 2019 r. (decyduje kolejność zgłoszeń). Warunkiem zarejestrowania uczestnika jest przesłanie wypełnionego i podpisanego przez uczestnika formularza zgłoszeniowego a następnie wniesienie opłaty konferencyjnej. Formularze zgłoszeniowe w postaci skanów należy przesyłać elektronicznie na adres: dfp2019@umk.pl

Po otrzymaniu zgłoszenia organizatorzy potwierdzają jego otrzymanie poprzez zwrotną wiadomość e-mail. W terminie 10 dni od dnia otrzymania potwierdzenia zgłoszenia uczestnik jest zobowiązany do wniesienia opłaty konferencyjnej w kwocie 400 zł przelewem bankowym na konto:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Bank Millenium S.A. Warszawa

45 1160 2202 0000 0000 3174 8579

z dopiskiem: DFP, imię i nazwisko uczestnika.

Prosimy nie dokonywać wpłat przed otrzymaniem od nas potwierdzenia, że zgłoszenie zostało przyjęte! Opłata konferencyjna obejmuje: udział w konferencji w dniach 16-17 maja, przerwy kawowe, 2 lunche, uroczystą kolację, materiały konferencyjne. Opłata dokonana przez zarejestrowanego uczestnika nie podlega zwrotowi. Opłata nie obejmuje kosztów dojazdu i kosztów noclegu.

 

Formularz rejestracyjny (doc)

Formularz rejestracyjny (pdf)

Konferencja w Toruniu