Polecany hotel

Uczestników Konferencji zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty Hotelu Bulwar, obiektu, w którym będą odbywały się obrady.

Hotel Bulwar**** położony przy Bulwarze Filadelfijskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Krzywej Wieży oraz innych monumentalnych, gotyckich budowli. Stanowi unikalny i nieodłączny element panoramy toruńskiej starówki. Z okien hotelu roztacza się widok na dostojne zabytki, wijącą się leniwie Wisłę oraz podświetloną wieczorami przeprawę mostową.

Hotel Bulwar**** mieści się w dawnych Koszarach Racławickich. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, w latach 1925-1938 mieściła się tam Szkoła Podchorążych Marynarki Wojennej Zespół architektów i konserwatorów zabytków wypracował projekt, w którym historia przenika się z nowoczesnością oraz wysokim standardem. O szczególny klimat i panującą w hotelu atmosferę dba jego wyjątkowa obsługa, która służy pomocą całą dobę.

W hotelu Goście znajdą również Restaurację Bulwar, specjalizującą się w europejskiej i zdrowej kuchni. Na chwilę relaksu zaprasza hotelowe Bulwar SPA, w którym podczas pobytu Goście mogą skorzystać ze strefy saun oraz jacuzzi lub zarezerwować indywidualne zabiegi pielęgnacyjne oraz relaksacyjne masaże ciała.

Hotel dysponuje parkingiem naziemnym oraz podziemnym.

Cennik obowiązujący przy rezerwacja pokoi podczas konferencji w dniach 16-17 maja na hasło DFP:

  1. Pokój jednoosobowy (SGL BB) - 324 zł brutto / doba
  2. Pokój dwuosobowy (DBL/TWN BB) - 356 zł brutto / doba

Hotel zachęca do przedłużenia pobytu o weekend, oferując stawki konferencyjne.

Dane teleadresowe:

Hotel Bulwar****
ul. Bulwar Filadelfijski 18
recepcja: tel. +48 56 6239400
e-mail: recepcja@hotelbulwar.pl
www.hotelbulwar.pl

 

Konferencja w Toruniu