Aktualności

Informacje organizacyjne
2019-05-13

Szanowni Państwo, w dniu 16 maja będziemy oczekiwali na przybyłych Gości w punkcie rejestracji w foyer Hotelu "Bulwar" (w godz. 10.00-10.45). Otwarcie Konferencji zaplanowane jest na godzinę 10.45. Po inauguracji, obrady będą kontynuowane zgodnie z przedstawionym programem. Serwis kawowy, lunch oraz kolacja podane zostaną w Hotelu "Bulwar".

Rejestracja uczestników zakończona
2019-05-06

Szanowni Państwo, informujemy uprzejmie, że z dniem dzisiejszym (tj. 6 maja) rejestracja uczestników Konferencji została zakończona z powodu wyczerpania dostępnej liczby miejsc. Dziękujemy za zainteresowanie i liczne zgłoszenia. Do zobaczenia w Toruniu już 16 maja!

Rejestracja na konferencję
2019-04-08

Uprzejmie informujemy, iż dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami dla uczestników. Wszystkich zainteresowanych problematyką odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Monografia
2019-02-28

W zakładce "Monografia" dostępne są już najważniejsze informacje na temat planowanej publikacji pokonferencyjnej. Jej wydawcą będzie renomowane wydawnictwo prawnicze Wolters Kluwer.

Rezerwacja noclegu w Hotelu Bulwar ****
2019-02-22

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, już dzisiaj zachęcamy do dokonywania rezerwacji noclegów w Hotelu Bulwar. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce "Polecany hotel".

Formularz rejestracyjny
2019-02-22

W dniu dzisiejszym na stronie konferencji udostępniony został formularz rejestracyjny. Zapraszamy Uczestników do zapoznania się z zasadami rejestracji i nadsyłania zgłoszeń.


Konferencja w Toruniu